Jooga

Joogaga tegelemine aitab juba noorest peale teadlikult lõdvestuma, keskenduma ja endaga kontakti leidma õppida.

HUVIRING ON SUVEPUHKUSEL 1.06.2017 - 3.09.2017.
ALUSTAME TAAS TÖÖD 4.09.2017

Laste ja noortejooga tunnid sarnanevad ülesehituselt täiskasvanute kundalini jooga tunnile, sisaldades nii erinevaid asanaid ja harjutusi, lõdvestust kui meditatsiooni ja mantrate loitsimist, aga me teeme seda kõike mängulises ja eriti rõõmsas võtmes! Mängime, hüppame, tantsime, jutustame muinasjutte, laulame ja arutleme lastele ja noortele olulistel teemadel.

Joogaga tegelemine aitab juba noorest peale teadlikult lõdvestuma, keskenduma ja endaga kontakti leidma õppida. Sellised võimed kuluvad tihedas ja pingelises nädalas igati ära. Ja aitavad keerulistes olukordades endaks jääda ja sisemist kindlust leida. Ja kui iseenda sees on rahu, siis ei hakka igasugused viirused ja muud sellised vähemvajalikud asjad ka nii kergesti külge (ausõna!). Aga sõbralikud inimesed ja head mõtted jällegi küll!

Otseloomulikult arendavad joogaharjutused ka füüsilist keha ja selle tunnetamist. Paneme keha proovile ja pakume talle erinevaid võimalusi oma olemasolu tõestada. Hüpleme ja rabeleme ja siis jälle hoiame tasakaalu ja treenime koordinatsiooni.

Omavahelist võistlemist meil ei toimu, sest me hoopis julgustame üksteist koostööd tegema ja teistega arvestama, kuulama enda sisetunnet, oma keha ja iseennast (ja teisi) usaldama. Tunnis hoiame ühtset ja sõbralikku õhkkonda, kus tunneme end turvaliselt ja hoituna! Oled südamest oodatud!


Õpetaja: Grete Sutrop
Vanusele: 7. - 11. a.
Neljapäeviti:  kell 16.30 - 17.30                                                                                 Osalustasu: 30 eurot/kuu  
Registreeri tundi siin: regamine

Vaata lähemalt Facebook.com/haldjadjadraakonid

Järgmine
Taekwondo